Theory of Computing — различия между версиями
Материал из Wiki - Факультет компьютерных наук
(→Office hours) |
|||
| Строка 20: | Строка 20: | ||
! !! Person !! Monday !! Tuesday !! Wednesday !! Thursday !! Friday | ! !! Person !! Monday !! Tuesday !! Wednesday !! Thursday !! Friday | ||
|- | |- | ||
| − | | <center>1</center> || Vladimir Podolskii || || || || || 16:40–18:00, room | + | | <center>1</center> || Vladimir Podolskii || || || || || 16:40–18:00, room 621 |
|- | |- | ||
| <center>2</center> || Bruno Bauwens || || || || || | | <center>2</center> || Bruno Bauwens || || || || || | ||
Версия 13:01, 1 сентября 2017
General Information
Course materials
| Summary | Problem list |
|---|---|
| Problem list 1 |
Office hours
| Person | Monday | Tuesday | Wednesday | Thursday | Friday | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| |
Vladimir Podolskii | 16:40–18:00, room 621 | ||||
| |
Bruno Bauwens | |||||
| |
Gleb Posobin |